Top partner

 
Značkové dámske kabelky
 
 
 Ako zistiť stav objednávky ?

Milí zákazníci, radi by sme Vás upozornili, že je dôležité si všímať dostupnosť tovaru, ktorá je uvedená pri každom produkte. Pre lepší prehľad Vašej objednávky sme pre Vás pripravili jednotlivé vysvetlivky, ktoré sa Vám zobrazia po prihlásení na Váš zákaznícky účet.

Čaká na vybavenie - Vaša objednávka bola úspešne zavedená do systému a pracuje sa na jej vybavení.

 


Expedovaná - tovar bol odoslaný na Vašu adresu, doba dodania po expedovaní 1 - 3 dni. O expedovaní je každý zákazník informovaný emailom a bezplatnou sms správou, ktorá obsahuje aj podacie číslo Vašej zásielky, na základe ktorého si môžte objednaný tovar prebrať osobne na Vašej pošte.

 


Čiastočne vybavená - pokiaľ ste obdržali svoju objednávku a neobsahovala všetky produkty, ktoré ste mali objednané, budú Vám chýbajúce produkty expedované hneď po naskladnení, poštovné zdarma. Pri každom dodatočnom expedovaní Vám už poštovné nebude účtované. Chýbajúci tovar nebol expedovaný z dôvodu momentálneho vypredania, chýbajúcej farbe alebo veľkosti.

 

V prípade, že chýbajúce produkty už nebudú skladom, budeme Vás kontaktovať telefonicky alebo emailom a ponúkneme Vám adekvátnu náhradu (inú farbu a pod.), resp. Vás budeme informovať o možnom termíne dodania. V prípade, že už nebudeme schopný dodať požadovaný tovar alebo bude presiahnutá uvedená doba dodania tovaru, automaticky ako kompenzáciu získate zľavu 10 %, ktorú možete využiť pri ostatnom tovare alebo ďalšej objednávke v našom internetovom obchode!

 

 

Uhradená - zaznamenali sme Vašu platbu za objednaný tovar. Ak využívate naše vernostné zľavy, je potrebné, aby ste po prihlásení na svoj účet mali pri Vašich objednávkach uvedené "uhradená". Ak budú Vaše predošlé objednávky prevzaté a riadne uhradené, bude možné Vám počítať celkový objem objednávok, na základe ktorých Vás preradíme do patričnej vernostnej skupiny.  Viac informácií v sekcií vernostné zľavy.

 

1.skupina – BRONZOVÝ ZÁKAZNÍKstála zľava 4%

 

2.skupina – STRIEBORNÝ ZÁKAZNÍKstála zľava 8%

 

3.skupina – ZLATÝ ZÁKAZNÍKstála zľava až 15%

 

 

Storno - objednávka bola zrušená.

 

 

V prípade akýchkoľvek nejastností alebo nedoručenia zásielky kontaktujte našich pracovníkov, ktorý Vám radi a ochotné pomôžu.

HOTLINE: +421/ 944 008 601

 

Pracovná doba:
Pon - Pia
9:00 - 16:30