Top partner

 
Značkové dámske kabelky
 
 
 Ako vrátiť tovar säť

 

Nepáči sa Vám tovar a rozhodli ste sa ho vrátiť? Nevadí! Všetkým naším zákazníkom garantujeme právo na vrátenie nepoužitého tovaru aj po zákonom stanovenej lehote bez udania dôvodu a to až do 14 dní.

 

 

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRI VRÁTENÍ TOVARU:

 

Kupujúci má právo v rámci predĺženej lehoty 14 dní tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako je obvyklé pri nákupe v klasickom „kamennom" obchode a to v rozsahu potrebnom na zistenie povahy, charakteristík a fungovania tovaru. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a následne ho vrátiť predávajúcemu. Spotrebiteľ je zodpovedný za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru.

 

 

 

Postup pri vrátení tovaru:

 

Kupujúci je povinný pri vrátení zakúpeného tovaru vyplniť návratku, ktorú obdržal spolu s faktúrou a tovarom. Faktúra slúži aj ako doklad o kúpe. Doklad o kúpe je potrebný pri výmene aj vrátení tovaru a slúži aj ako záručný list. Korektné vyplnenie návratky urýchli celkový proces vrátenia tovaru.

 

Vrátený tovar zasiela kupujúci nepoužitý, nepoškodený, vrátane príslušenstva a dokladu o kúpe a vyplnenej návratky na poštovú adresu predávajúceho (doporučujeme doklad o odoslaní si uschovať). Poštová adresu predávajuceho, kde je potrebné zaslať tovar: P.O.BOX 63, 06401 Stará Ľubovňa. Adresa na vrátenie tovaru je uvedená aj na návratke. Po održaní vráteného tovaru, zákazazník obdrží potvrdenie e-mailom o vrátenom tovare. Potvrdzujúci e-mail obsahuje informácie, kedy a akým spôsobom budú zákazníkovi vrátené finančné prostriedky.

 

 

Kupujúci je povinný zvoliť pri preprave taký obal, aby nedošlo k poškodeniu tovaru. Tovar poškodený pri preprave v dôsledku nevhodne zvoleného obalu predávajúci nie je povinný vymeniť a kupujúci nie je oprávnený žiadať vrátenie peňazí alebo nový tovar. V prípade straty zásielky slovenskou poštou, alebo kuriérskou spoločnosťou predávajúci nenesie zodpovednosť.

 

 

Upozornenie: Pri vrátení tovaru (odstúpení od kúpnej zmluvy) je potrebné vrátiť aj daňový doklad - originál faktúru. V opačnom prípade nie je možné vrátiť tovar - odstúpiť od kúpnej zmluvy. Pri uplatňovaní vrátenia tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy) platia ustanovenia Obchodných podmienok a reklamačného poriadku. Tovar zaslaný na dobierku predávajúci nepreberá.